x
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünlerimiz aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. 

Ürün İade ve Değişim Koşulları


1- Hatalı üründe iade hakkının kullanılması için 7 (yedi) iş günü içerisinde satıcıya telefon ile WhatsApp üzerinden (+90 534 021 77 93) bildirimde bulunulması ve (hatalı olması sebebi ile) iade edilmek istenen ürün ve ürünlerin işbu sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

2- Satıcı firmadan (Zehra Uçar) kaynaklı ayıplı/özürlü ürünlerde (defo, yırtık) gidiş - dönüş kargo ücreti satıcı firmaya aittir.

3- Satıcı firmadan (Zehra Uçar) kaynaklı olmayan değişim kargolarında gidiş - dönüş kargo ücreti (40 ₺) alıcıya aittir.

4- Satıcıdan kaynaklı değişimlerde, anlaşmalı kargo (MNG Kargo) dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.